úterý 13. prosince 2011

Nepřehlédněte - věci do konce roku!

Děcka pozorte!

Rok 2011 se nám nezadržitelně blíží ke svému vrcholnému závěru (jak je čeština hezká a nemusíme říkat jenom suše, že "končí", že jo;) a abysme neměli zmatek a věděli kdy kam máme přijít a nechodili někam, když tam nikdo nebude (no, znáte to, prostě trapný), tak dávejte pozor na následující řádky, abyste věděli co nás ještě čeká!

Tento pátek 16.12. mládež není, místo toho přijďte tuto sobotu 17.12. v 17:30 do haly Elim, budeme mít Vánoční pocampové setkání REUNION! Můžete s sebou vzít nějaké pochutiny či nealko, vše je vítáno (rádi ochutnáme vaše cukroví, nepohrdneme čímkoli co je vhodné i na takovéto domácí žvýkání) a taky můžete vzít dárky, protože to bude zároveň poslední setkání mládeže před Vánoci! (= 23.12. mládež NENÍ)
Tak neváhejte a přijďte společně s námi oslavovat, vždycky je co :) A vemte i kamarády :)

Pokud budete chtít, na Štědrý den od 22:30 se koná v hale Elim půlnoční bohoslužba (časový paradox momentálně nechme stranou:p)

Další věcí, která nás čeká, jsou VÁNOČNÍ POBYTY! Yay!
Letos máme jeden strakonický (info a dotazy u Leah Cox) a dva písecké.
Info k píseckým: Jeden bude probíhat v termínu 26.-29.12. a druhý 27.-30.12., cena je 480 Kč bez dopravy (společná pro oba pobyty). Brzy dodáme detailnější info ke všem pobytům, pokud se chcete přihlásit či na něco zeptat, ptejte se IJK (já, Jura, Klára). A vřele doporučujeme si toto opravdu nenechat ujít, je to pro každého a zažijete to jen jednou do roka ;)

Silvestr! Ano, budeme slavit i společně Silvestra. Takže si rezervujte večer/noc, bude toho moc :) Detailnější info také dodáme časem.

A hned po Silvestru nás čeká novoroční shromáždění, aby toho nebylo málo :)

Takže s chutí do toho a všude tam na viděnou!!! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat