neděle 11. září 2011

Návod!


Spouštíme náš blog! Hip hip hurá... Tady je to místo, kde se kromě facebooku můžete dozvídat nové aktuální informace o akcích. Takže to tu pozorně sledujte, bude to tu čím dál lepší :)

A tady máte malý návod na to, co všechno tady můžete dělat ;)

1) Nahoře máte pár možností, na co se dá kliknout (O nás, Co děláme...). Tím se můžete hezky proklikat a uvidíte, co jste možná ještě neviděli. Pokud sháníte seznam pravidelných a nepravidelných aktivit, mrkněte na sekci "Co děláme" (a co tam ještě není, to tam brzy bude!)

2) Kdybyste se náhodou trošku nudili, tak vpravo jsou nějaké fotky, písničky (Starry night, God of this city...) - ty se budou časem obnovovat tak, aby tam bylo (pokud možno) vždy něco aktuálního (pokud máte nějaké fotky či videa z různých akcí, dejte mi vědět). Taky se můžete na něco zeptat, zahrát si piškvorky a nakrmit rybičky (stačí někam do toho obrázku kliknout... ano, tato část našeho blogu je trochu infantilní)

3) Google talk button - pokud máte e-mail na gmailu, stačí kliknout na tuhle ikonku a můžete mezi sebou chatovat ;) (nebo si chatujte na facebooku, nebo na skypu, nebo kde chcete :)

4) Úplně dole se můžete dívat na trailer filmu (měly by tam být různé filmy, nakolik to bude fungovat, zatím nevím).

Pokud budete mít jakékoli připomínky, návrhy, doporučení, či cokoli jiného co vás napadá k tomuto blogu, napište to do komentářů, nebo mi to napište na facebook, nebo jinak jak chcete :)

Žádné komentáře:

Okomentovat